Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Recenzia: Godsend Grow a Bulk

Produkty značky Godsend si ihneď po uvedení do ponuky našli svojich zákazníkov. Nové produkty, ktoré môžete vidieť v porfóliu značky sú Grow a Bulk. Pozrieme sa na ne bližšie..
@copyrighted mk_1002
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
13:27 14.12.2018
Upozornenie:
Nasledujúci text je individuálnou recenziou a skúsenosťou. Nie je popisom, odporúčaním ani návodom na použitie. Žiadnemu z nasledujúcich produktov nie je pripisovaný liečivý účinky.

S príchodom SARMs na svetový trh a následne do jednotlivých kútov sveta sa spustili rôzne diskusie o ich účinnosti a aj o tom ako fungujú.

Bohužiaľ ako to už býva so socialnými sieťami a internetom, zväčša ide o kopírovanie rôznych textov a tým je pripisovaná relevancia. Pri tom títo "odborníci" ani nevedia akú chemickú štruktúru mali konkrétne zložky ktoré konzumovali, akú mali kvalitu a najmä koncentráciu. Potom sa môžete dostať do mora informácií.. funguje .. nefunguje.. funguje .. nefunguje.

V podstate, ono sa ani nedá povedať nejaký ucelený pohľad na problematiku SARMs, lebo to by sme museli riešiť pohľad na konkrétny vzorec látky, spôsob prípravy a už spomínanú napríklad koncentráciu a kvalitu. Až následne, by sme mohli stanoviť nejaké tvrdenia a odporúčania.

Netreba si pliesť pojmy výrobca, distribútor, predajca, youtuber, atď.. všetci títo ľudia majú svoj vlastný pohľad na problematiku. Kým výrobca má kompletné informácie o tom čo do produktu dáva a akým spôsobom pracuje, ostatní vychádzajú z informácií, ktoré uvedie na etiketu. Najhoršie sú na tom rôzni "gym špecialisti", ktorých jediným zdrojom je internet a teda nejaké texty, ktoré niekto vymyslel :D. Týmto textom a popisom uveria a následne sú odborníci, či už na Sarms, sypačky a podobne. A teraz si zoberte nasledujúci príklad: Americká FDA (úrad pre kontrolu potravín) zistil, že rovnaký vzorec trenvaru (prohormón) od dvoch nezávislých výrobcov, mal diametrálne iné anabolické vlastnosti a účinnosť. Oba testované produkty mali natestovaný rovnaký typ prohormónu a zároveň oba fungovali inak :D :D Sranda, však? A teraz si zoberte všetkých tých pajácov z internetových fór, ktorí dávajú všeobecné odporúčania k typu ingrediencií.. Skonzumujete jeden typ v určitej gramáži a nepocítite nič, no pri druhom si môžete privodiť pri rovnakom dávkovaní zápal pečene..

Týmto úvodom som Vám chcel naznačiť, že v dnešnej dobe už sa v poradenstve nepraktizujú odporúčania k typu ingrediencie, ale ku konkrétnym produktom (rovnako ako vo svete dopingového poradenstva), ktoré daný výrobca zostavil a v praxi vykázali určité benefity alebo negatíva. 90-té roky, kedy tieto produkty produkovali reálne laboratória, sú dávno preč. Nechajte tento fiktívny "odborný" svet internetovým trolom.

Teraz poďme k produktom Godsend Bulk a Grow. Oba produkty disponujú zložkami na báze Sarms, kde výrobca deklaruje kontrolu kvality, koncentrácie a kontroluje proces výslednej derivácie koncovej látky. Tak ako sme vám popísali vyššie výrobca nám poskytol popis a ako jednotlivé látky fungujú a my sme ich vyskúšali, naši chalani vyskúšali, užívatelia atď.

Naše skúsenosti:

Godsend Bulk je vysokokoncentovaná kombinácia nesteroidných androgénov na báze ligandrolu, ostarinu a andarinu. Táto kombinácia sa mimoriadne osvedčila pri leangains - čistom naberaní svalovej hmoty.

Zaznamenané benefity:
- svalový rast s minimálnou retenciu vody
- svalová tvrdosť
- zníženie podielu tuku
- muskulárny vzhľad

Pri kvalitnej strave, tvrdom tréningu a odpočinku.

Po vysadení je potrebná PCT, keďže potlačenie vlastnej produkcie TST je reálne vysoké. PCT je nevyhnutnosť. Zaťaženie pečene je minimálne, ale je. Dĺžka užívania 45-60 dni.

Godsend Grow je určený do obdobia naberania, aj do obdobia diéty. V diéte ho však zvládne len málokto, keďže podporuje chuť do jedla a vy budete neustále hladný. Grow kombinuje osvedčené epidro so sekrétorom rastového hormónu. Keďže telo viac uvoľňuje rastový hormón, vzhľad svalov je mohutnejší, sú tvrdšie a u niektorých som pozorovaním videl vyššiu retenciu vody. Nie je to však pravidlo. Veľa závisí od toho, ako je zostavený jedálniček.

Zaznamenané benefity:
- regenerácia
- sila a nárast svalovej hmoty
- stimulácia k jedeniu (neustály hlad)

Negatíva:
- retencia vody
- strata kondície
- zadýchanosť
- u niketorých narušenie biorytmu (spánok)

Produkty možno kombinovať aj spolu. Pri tejto kombinácií sme zaznamenali rapídny nárast svalovej hmoty.
Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..


Godsend >>

Bulk
od: 22.90€

Protocol
od: 127.00€

Natural Stack
od: 89.90€

Swole
od: 39.90€

Grow
od: 55.90€

A.T.A.C.K
od: 13.90€

Halo25
od: 29.90€

Ukaž všetky 'sarms'


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNITeam Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri