Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Blog

Téma: Kulturista - veterán Dexter Jackson

Nezlomný a neustále schopný konkurovať mladým dravcom - to je kulturista Dexter JACKSON, ktorého môžeme vidieť súťažiť na najvyššej úrovni takmer 3 dekády.
@copyrighted mk_1010
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
7:09 20.8.2019
Predstavte si takú imaginárnu situáciu. Ste v zákulisí profesionálnej súťaže, rozprávajú sa jednotliví súťažiaci a rozoberajú pri tom rôznych kulturistov.. ich silné stránky, prípadne ich víťazstvá a celkovo na nich spomínajú. V tom sa tam niekde zjaví Dexter a zapojí sa do diskusie: „Áno, bol som tam, a pamätám si na tieto veci, akoby boli včera. Flex bol nádherne symetrický.. Ronnie bol obrovský.. Porazil som Cutlera.. Big Ramy je naozaj veľký, ale porazil som ho... Phil má neskutočný dar... Bohaa.. ale to letí :D“

Dexter JACKSON je chodiaca kronika moderného bodybuildingu. Vďaka premyslenej stratégií, najmä v tréningu, sa drží bez výrazných zranení už dlhšie. Práve kombinácia genetiky, tvrdej práce, vytrvalosti a rozumu, v tom čo robí, a čo bezpochyby patrí k profesionálnemu bodybuildingu, ho drží tam, kde dnes je.

Za posledné roky sledujeme množstvo amatérov, ktorí za vidinou rýchleho získania profesionálnej karty alebo víťazstiev, neváhajú obetovať úplne všetko, vrátane zdravia. Raketové štarty sa však často menia na drvivé dopady. Pre kulturistov a fanúšikov bodybuildingu môže byť Dexter výborným príkladom.

Na druhej strane, ako sme už písali, súťaží už veľmi dlho. Takýto životný štýl však môže byť vhodný len pre kulturistu, ktorý chce obetovať všetko. Dnes už nemôžeme zatvárať oči nad tým, že tento životný štýl nepatrí k najzdravším. Dexterova vlastná produkcia testosterónu po takejto dobe, a s rastúcim vekom, je úplne potlačená. V 50-tke, kedy hladiny androgénov klesajú a vlastná produkcia testosterónu je prirodzeným spôsobom výrazne utlmená, je prakticky nemožné, aby mu telo opäť normálne fungovalo. Väčšina profesionálnych kulturistov je aj po výrazne kratšej súťažnej kariére odkázaná na TRT (testosterone replacement therapy).Dnes sledujeme najmä u zahraničných kulturistov jednu zaujímavú vlastnosť – začínajú byť transparentnejší a sami vo svojich médiách priznávajú tento stav. Život je zložený z množstva rozhodnutí. Od banálnych, kedy sa rozhodujete, či pôjdete do kina alebo nie, až po tie zásadné, ktoré vám ovplyvnia celý život. Súťaženie na najvyššej úrovni môže priniesť slávu, popularitu a môžete sa stať vzorom pre množstvo mladých ľudí. Netreba však zabúdať, že v bodybuuildingu sa za telo na výpožičku, ktorým disponujete kým ste „ON“, zväčša platí tvrdá daň, keď ste OFF ...
GAINZ >>

Whey Gourmet
od: 27.90€

Testostak + Offcycle + čierne tričko ZDARMA!
od: 55.90€

Testostak + HellRush + BCAA 400g ZDARMA!
od: 53.90€

Whey Isolate + HellRush 3packs ZDARMA!
od: 33.90€

HellRush + Tričko ZDARMA!
od: 23.90€

Glutamine + Creatabs ZDARMA!
od: 12.90€

Super FLEX Plus + BCAA 50g
od: 25.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNITeam Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri