Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Hardcore kombinácia: NO Shotgun + NO SyntheSize

Jedna z najanabolickejších kombinácií, ktorú možno momentálne dostať – VPX NO SHOTGUN v.3 a NO SYNTHESIZE.
@copyrighted mk_114
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
10:19 23.4.2011
Prvá zmes je určená na použitie pred tréningom. Obsahuje všetko potrebné pred tréningom. V jednej dávke dodáte do organizmu pred tréningom 20g vysokokvalitného proteínu, pritom žiadne tuky a cukry, čo je úplne super. Taktiež dodáte do svalov veľmi potrebné BCAA : L-leucine, L-valine, L-Isoleucine, L-Arginín, a iné aminokyseliny a ich ethyl estery. Volumizačnú funkciu v prípravku zabezpečí 10 mg špeciálnej zmesi, ktorá v sebe skrýva hlavne kreatín ethyl ester, kreatín monohydrát a kreatín taurín. Samozrejme musí tu byť aj citrulín, ako v každom nitric oxide. Pre podporu výkonnosti, sily a rýchlosti je tu Beta-alanín, L- Histidín a Vitamín B6 (ako Pyridoxine HCL). Častým problémom pri predtréningových zmesiach je absencia zložiek pre podporu spaľovania tuku. NO Shotgun však má aj tieto zložky – energizujúcu energiu, ktorá podporí spaľovanie tuku zabezpečí: L-Tyrosine, kofeín, Hordenine HCL a iné zložky. Vďaka NO Shotgun dostanete všetko, čo pred tréningom potrebujete. Energia – sila – nabudenie – stimulácia a podpora výkonnosti – podpora spaľovania tukov.

Ďalšou kritickou časťou pri bodybuilding tréningu je potréningová fáza. Tu je potrebné dodať potrebné množstvo kvalitného a pre telo dobre využiteľného proteínu, glutamín, BCAA a iné látky s anabolickým účinkom. Toto všetko obsahuje NO. SyntheSize. V jednej dávke dostanete 20g proteínu 12,5 mg aminokyselín. Navyše špeciálna zmes zabezpečí lepší účinok nitrix oxide, ktorý užívate pred tréningom. Najväčšia sila z pohľadu bodybuildingu je však podpora tvorby inzulínu. To je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú svalový rast.

Kombinácia VPX NO Shotgun + VPX NO Synthesize je cesta pre športovcov, ktorí hľadajú funkčné suplementy, ktoré budujú kvalitnú svalovú hmotu.
VPX >>

Ukaž všetky 'Suplementy'


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri