Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Testujeme MyProtein - ako chutí?

Testujeme proteíny od britského výrobcu MyProtein. Ako sa nám povzdávajú?
@copyrighted mk_758
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
19:11 27.10.2013
Medzi obľúbené prípravky v našej ponuke patrí MyProtein. Výrobca ponúka širokú škálu kvalitných proteínov. A v pohode môžeme povedať, že v jednotlivých kategóriách patria medzi špičkovú kvalitu za super cenu. Keďže sa tieto proteíny v našej ponuke udomácnili, rozhodli sme sa ich pre vás priebežne otestovať.. Dúfame, že vám to uľahčí výber príchute alebo niektorého z produktov.

MyProtein v ponuke Muscleking.sk

- najnižšie ceny
- tovar doma do 24hod (pri preprave kuriérom)
- špeciálne akciové balenia
- najväčší predajca vo východnej Európe
- najväčšia zákaznícka odozva

Pre zobrazenie ponuky kliknite na odkaz nižšie:
>> zobraz ponuku

SRVÁTKOVÝ KONCENTRÁT: IMPACT WHEY

Táto kategória patrí medzi tradične obľúbené medzi užívateľmi. Srvátkový koncentrát (WPC) ponúka dobrú kvalitu srvátky a pri MyProtein navyše s garanciou vysokej biologickej hodnoty. Impact Whey ponúka obsah bielkovín od 74 - 82%, v závislosti od príchute. Rozpúšťa sa veľmi dobre, veď je instantný. Postačuje lyžica, ale aj tak skôr odporúčame 2 - 3x pretrepať v šejkri. Vôbec nepení a má redšiu konzistenciu. Chuť je sladká.

Rozpustnosť si môžete pozrieť napríklad vo videu pri produkte:Ako chutí?

Priebežne testujeme všetky príchute. Ide o dlhodobý test, takže budú tieto informácie priebežne aktualizované a dopĺňané o nové videá a obrázky. Všetky príchute sú sladké. Konzistenciou je prípravok redší, v instantnej forme a môžete ho teda rozmiešať aj lyžicou. Aj tak však viac odporúčame šejker. Žiadna pena, rozpúšťa sa úplne a je bez akýchkoľvek tráviacich problémov.

SRVÁTKOVÝ IZOLÁT: IMPACT ISOLATE

Srvatkový izolát (WPI) je najkvalitnejší zdroj proteínu. Samozrejme, ako vždy aj tu neplatí, že sú všetky rovnaké. Medzi izolátmi sú obrovské rozdiely v kvalite zdroja srvátky, spracovaní a výroby, ochutení a konečnej úprave. MyProtein ponúka plný CFM izolát (mikrofiltráciou). Toto tvrdia viacerí výrobcovia, ale v 99% prípadoch je to kombinácia izolátu vyrobeného iontovou výmenou a do toho sa primieša trochu CFM izolátu. Dôvodom je samozrejme cena (najmä naši maďarskí, poľskí a českí susedia sú v tomto odborníci). Obsah bielkovín je od 85 - 90% podľa príchute. Odporúčame miešať v šejkri, vytvára penu, ktorá po chvíli opadáva, chuť je sladká a lahodná. Výborný produkt a žiadne pachute.Chuť proteínu je veľmi dobrá a určite patri medzi najchutnejšie proteíny. Ako väčšina izolátov, mierne pení. Pozrite si video vyššie pre lepšiu predstavu.

ZMES IZOLÁT-KONCENTRÁT: TRUE WHEY

Kombinácia srvátkového izolátu a koncentrátu. Ide o ekonomicky efektívny doplnok, ktorý kombinuje práve tieto dva srvátkové zdroje proteínu. Približne 60% je izolát a 40% koncentrát. Na trhu nájdete iba doplnky s opačným pomerom. To znamená, viac koncentrátu a menej kvalitnejšieho izolátu. Ak sa pozrieme na cenu, chuť (lahodná krémová s pudingovým nádychom) a zloženie.. tento proteín nemá žiadnu konkurenciu. Podobné zloženie má napr. Optimum Nutrition Whey Gold (pomer izolát - koncentrát, amino profil, atď..), avšak ten je podstatne drahší, bez probiotík (preukázaný vplyv na využiteľnosť proteínu) a chuťovo má tiež ďaleko k True Whey.Chutí výborne! Chuť je krémová, hustá konzistencia a má (ako sme to my pomenovali :D) pudingový nádych. V diéte je takýto typ proteínu dobrá maškrta.
Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..


MyProtein >>

Tielko
od: 5.90€

Slim Fit tepláky
od: 12.90€

Tričko Čierne
od: 6.90€

Beta Alanine
od: 12.90€

Power Tower
od: 5.90€

Shaker 700ml
od: 2.90€

Rukavice
od: 7.90€


Komentáre (najnovšie hore)
:D
6.4.2014 o 20:47
juriV: nepochopim jednu vec prečo všetci hodnotia protein podla chuti a rozpustnosti ked hlavne vec je učinok ? a regeneracia nech to chuti ako chce ked piše treba brat
Aby ste mohli pridať komentár budete presmerovaný na prihlasenie.

Recenzia My Protein.
22.11.2013 o 10:28
marian.skvarek: Dobrý deň. Rovnako ako ON protein. Ďakujem.
Aby ste mohli pridať komentár budete presmerovaný na prihlasenie.


Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri