Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Blog

Adela Ondrejovičová: Obhliadnutie za BodyPower 2015..

Aký bol pre Adelu Ondrejovičovú, Team Muscleking, štart medzi pfofíčkami a čo ju čaká ešte v roku 2015?
@copyrighted mk_804
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
20:28 3.8.2015
Pred začiatkom prípravy na tohtoročnú Olympiu sme sa chvíľku porozprávali s Adelou Ondejovičovou, ktorá je od svojho prechodu do tábora PROFI súčasťou Team Muscleking. Ako hodnotí svoju účasť na BodyPower a aké budú jej ďalšie kroky sa dočítate v rozhovore nižšie.Adel, absolvovala si svoju prvú profesionálnu súťaž na BodyPower v UK. Ako si bola spokojná so svojou formou a čo hovoríš svoje prvé PROFI súperky?

Nevedela som presne do čoho idem, keďže toto prostredie bolo pre mňa úplne nové. Formu som preto zamerala na maximálne vyrysovanie svalstva, tak ako v minulosti. Niektoré súperky boli oproti mne väčšie ale nedisponovali potrebnou symetriou. Rozhodcovia uprednostnili práve pretekárky ako ja.

Čo si zmenila vo svoje príprave oproti predchádzajúcemu obdobiu?

Zamerala som sa hlavne na zlepšenie prezentácie a celkového prejavu na pódiu. V oblasti tréningu som sa snažila zlepšiť najmä chrbtové svalstvo.Dokázala si hneď svoju premiéru premeniť na víťazstvo. Aký to bol pocit vyhrať pred plnou halou divákov, navyše mimo Slovenska? Vieš sa toto ešte nikomu nepodarilo?

Bola som neskutočne šťastná a nedá sa to ani popísať slovami. Na súťaž som necestovala ako favoritka, ale ako nováčik, pričom som chcela vyskúšať ako obstojím medzi profesionálkami. Na základe vyvolávania v semifinále som vedela, že budem v top tri.. Keď vo finále vyhlasovali víťazov a na tretie miesto umiestnili domácu favoritku, verila som že vyhrám. Víťaztvom sa mi splnil ďalší sen a to je priamy postup na Olympia Weekend do Las Vegas. Celý víkend bol pre mňa senzačný.. verila som si, ale takýto štart som naozaj nečakala.Na BodyPower si sa stretla s rôznymi známymi tvárami tohto športu, ako Ronnie Coleman, Jay Cutler, Phil Heath alebo Dorian Yates. Bol to pre teba zážitok?

Bol.. a obrovský. Chcem vám aj takto poďakovať, že som sa s nimi mohla stretnúť a že ste ma predstavili takýmto osobnostiam. Bolo to pre mňa ako vo sne. Najviac pre mňa znamenalo stretnutie s Phil Heathom, ktorého som veľká fanúšička. A keď mi Phil zaželal veľa šťastia do finálového súťaženia, bola to pre mňa silná motivácia.Pamätám si, že keď si zišla z pódia a chceli sme ísť na Expo, obkľúčilo nás množstvo ľudí a každý sa chcel s tebou odfotiť. Ako si to vnímala?

Bolo to pre mňa niečo nové, obdivujem rôznych známych športovcov ktorí sú skutočne slávni a nikdy predtým som nezažila tento pocit byť stredobodom pozornosti na podujatí takého rozsahu, kde sú okolo vás ľudia z celého sveta. Potešilo ma to, ale zostávam nohami pevne na zemi a ďalej pracujem na splnení svojich snov. Som na začiatku svojej profesionálnej cesty.Ďalšou súťažou je vrchol všetkých profesionálok a to Olympia Weekend. Ako vyzerá tvoja aktuálna príprava?

Mojim cieľom je zlepšiť separáciu svalov nôh a šírku chrbta. Väčšina mojich súperiek je objemovo väčších a preto si myslím, že mojou šancou ako uspieť je byť 100% pripravená a zamerať sa na symetriu, celkový prejav a byť trošku odlišná oproti ostatným pretekárkam.

Ako vnímaš to, že sa postavíš na jedno pódium s takými menami ako je Nicole Wilkins alebo Candice Lewis?

Súťažiť s tými najlepšími na slávnom pódiu Mr. Olympia bude opäť nová skúsenosť. Je neskutočné, keď sa vaše vzory stanú vašimi súpermi. Nesmierne sa na to teším..Postupne našim fanúšikom predstavíme tvoj tréning, stravovanie a suplementáciu. Čo však považuješ za najdôležitejšie vo svojej príprave a akú radu by si dala ostatným športovcom?

Myslím, že ak chcete niečo dosiahnuť, musíte na tom pravidelne a poctivo pracovať. Všetko je dôležité. Základom je strava a pravidelný tréning, či sa vám chce alebo nie. K tomu vhodne zvolená suplementácia. Nehľadajte zázračné cviky, metódy alebo čokoľvek. Základ je tvrdá práca a zlepšovanie.

Pozdrav pre fanúšikov Team Muscleking

Článok je súčasťou série / seriálu

Adela Ondrejovičová - trénuj s profíčkou
Séria obsahuje 17 článkov

Viac článkov z ..
Mr. Olympia 2015


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri