Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Ako je na tom obľúbený MyProtein s kvalitou? + laboratórne testy ..

MyProtein patrí medzi najobľúbenejšie EU značky súčasnosti a preto je na mieste ukázať čo je za touto značkou. Viac o výrobe a nezávisle testy nájdete nižšie.
@copyrighted mk_818
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
9:31 23.10.2015
V predchádzajúcich 2 rokoch investovala spoločnosť Hunt, vlastniaca značku MyProtein, viac ako 10 miliónov libier do nových vlastných zariadení pre spracovanie, ochucovanie a testovanie proteínových prípravkov. Cieľom bola modernizácia výrobného procesu a konkurovať kvalitou spracovania a výrobnými procesmi svetovým gigantom najmä v USA.

Moderné štandardy vo výrobe a testovaní produktov

Štandarty ISO 9001 sú samozrejmosťou pre každého výrobcu, taktiež členstvo v ESSNA (Aliancia výrobcov športovej výživy). Toto však dnes už nestačí. .

V modernom suplementačnom biznise je nevyhnutné testovanie treťou stranou, samozrejme v akreditovaných laboratóriách a podľa všeobecne platných štandardov.

Veľké investície v MyProteine prinášajú ocenenia po celom svete. Prvým významným ocenením bolo získanie BRC akreditácie s najvyšším možným hodnotením A (Grade A - World-class food safety and quality), čo katapultovalo MyProtein na špicu zariadení v kvalite a výrobných štandardoch v EU. Akreditácia pozostáva z kompletnej inšpekcie výrobného procesu, bezpečnosti produktov a ich balenia. Viac o tejto akreditácií nájdete tu http://www.brcglobalstandards.com).Okrem vlastného testovania vo výrobe, sú produkty MyProtein testované akreditovaným zariadením UKAS (http://www.ukas.com).

Testovanie produktov, ktoré zídu z výrobnej linky testuje spoločnosť ALS (http://www.alsglobal.com), ktorá má vyvinutý vlastný program testovania produktov.

Toto všetko ponúka MyProtein pre garantovanie kvality vlastných produktov, ale opäť iba toto nestačí. A preto je tu služba labdoor (https://labdoor.com), ktorá je postrachom všetkých veľkých producentov!
Nekompromisné testovanie od labdoor.com

Špičkovo vybavené nezávisle laboratórium pod dohľadom americkej FDA je postrachom všetkých výrobcov. Slúži ako nezávislý zdroj informácií pre distributérov a predajcov pre získanie informácií o kvalite jednotlivých výrobcov. Pre http://www.muscleking.sk pripravuje analýzy podľa ktorých sa pozeráme komplexnejšie na danú značku. Labdoor objednáva doplnky výživy z EU a Ameriky, následne ich kompletne analyzuje na obsah aktívnych látok, kvalitu produktu, ochutenie, konzistenciu .. Analýze podlieha aj zdroj proteínu (skúma sa či nedošlo k nadhodnoteniu obsahu bielkovín).

Ako dopadol MyProtein? Perfektné! S pomedzi všetkých renomovaných značiek sa mu podarilo v laboratóriu dosiahnuť skvelé výsledky.

Impact Whey Protein

Na základe etikety obsah bielkovín rôzny podľa príchute od 75% do 80%. Výsledný test ukázal 76%. To však nie je všetko. Obsah bielkovín je len jedno z hodnotených kritérií. Impact Whey dosiahol výborne hodnotenie aj v kvalite proteínu, bezpečnosti a čistote surovín a bol zaradený na 3. miesto v celkovom poradí. Nebolo detekované žiadne nadhodnocovanie aminokyselinového profilu a teda žiadne umelé zvýšenie obsahu bielkovín v proteíne.Výsledok testu na labdoor:
https://labdoor.com/review/myprotein-impact-whey-protein

Kompletný test z labáku pre muscleking.sk:
http://www.muscleking.sk/labdorr_impactwhey_komplet.jpg

Impact Whey Isolate

Na základe etikety obsah bielkovín rôzny podľa príchute od 85% do 90%. Výsledný test ukázal 87,6%. Nebolo detekované žiadne nadhodnocovanie aminokyselinového profilu a teda žiadne umelé zvýšenie obsahu bielkovín v proteíne. Renomovaný labdoor ho zaradil na prvé miesto v kvalite proteínov.Výsledok testu na labdoor:
https://labdoor.com/review/myprotein-impact-whey-isolate

Kompletný test z labáku pre muscleking.sk:
http://www.muscleking.sk/labdorr_impactisolatefull.jpg
MyProtein >>

Tielko
od: 5.90€

Slim Fit tepláky
od: 12.90€

Tričko Čierne
od: 6.90€

Beta Alanine
od: 12.90€

Power Tower
od: 5.90€

Shaker 700ml
od: 2.90€

Rukavice
od: 7.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri