Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Blog

Adela Ondrejovičová pred San Marino PRO 2015

Poslednou súťažnou zastávkou v tomto roku je pre Adelu Ondrejovičovú súťaž v San Marine, kde sa zíde európska profesionálna špička!
@copyrighted mk_827
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
20:03 5.11.2015
Tohtoročna sezóna bola pre Adelku neskutočne náročná. Nielen preto, že získavala prvé profesionálne skúsenosti, ale aj preto, že sa musela výborne pripraviť na jarnu aj jesennú časť.

Náročná prvá PRO sezóna

Svoju premiéru v profi tábore na BodyPower UK premenila na víťazstvo, ktoré jej zaručilo možnosť štartovať na vrchole sezóny - Mrs. Olympia Figure v Las Vegas (USA). Tu sa jej podarilo umiestniť v TOP 15, čo možno považovať za veľký úspech. Ak si zoberieme, že v USA bola ako jediná európanka, jej výsledok je ešte cennejší!

Po Olympií sa Adel zúčastnila prestížnej a dobre obsadenej súťaže Nordic PRO. Bohužiaľ, Adelka nebojovala len so súperkami, ale aj so svojim zdravotným stavom. Už pred Olympiou sme mali podozrenie že má pruh..

Adel je však bojovníčka, mierne sa upravil tréning, aby sa neriskovalo väčšie zranenie. Vo Fínsku obsadila Adel skvelé tretie miesto.

San Marino PRO - posledná zastávka pre tento rok

Profi kolotoč je neuprosný. Ak sa chce Adel opäť zúčastniť na Olympií musí buď vyhrať niektorú zo súťaží alebo nazbierať dostatok bodov na postup. V Európe nie je príliš veľa PRO súťaži a preto treba využiť každú možnosť ukázať sa rozhodcom a zabojovať o body.

Do San Marina pôjde Adel pripravená tak ako to najlepšie vie! Ak pôjde všetko podľa jej plánu, bude prezentovať typický európsky bodyfitness a teda uprednostni prvotriednu vyrysovanosť na úkor veľkosti (typické pre US pretekárky).

Bohužiaľ, jej forma bude určite narušená už potvrdeným pruhom, ktorý ma za následok zadržiavanie vody a krvi v oblasti brucha.Tréning nemôže byť v tomto prípade na 100% silový ako pred Olympiou a o tréningu brucha nemôže byť žiadna reč. Taktiež pri cvičení drepov muselo dôjsť k rapídnemu zníženiu záťaže (Paradoxne, to bude mať za následok lepšiu formu nôh).

Základom je teraz striktne dodržiavanie stravy a nezraniť sa na tréningu pred blížiacou sa súťažou. Sezóna je už pre Adel dlhá a každý kto aspoň raz v živote držal striktnú diétu, si vie predstaviť aké náročné to je, dodržiavať striktný režim takmer celý rok..

Súťaž sa bude konať 15.11.2015 v San Marine. Držte Adel prsty, aby túto sezónu dobojovala čo najlepšie ;)
Článok je súčasťou série / seriálu

Adela Ondrejovičová - trénuj s profíčkou
Séria obsahuje 17 článkov

Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNITeam Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri