Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Blog

Adelu Ondrejovičovú čaká najdôležitejšia súťaž..

Adelu Ondrejovičovú čaká najdôležitejšia súťaž. Môže rozhodnúť o tom kam bude smerovať jej profesionálna kariéra ďalej..
@copyrighted mk_904
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
11:50 4.12.2016
Pre Európske Figrure Pro súťažiace (môžem kategóriu pomenovať aj profesionálny bodyfitness) je mimoriadne ťažké kvalifikovať sa na Olympia Weekend. Každoročne sa na súťažné pódiá postaví množstvo pretekárok, ktoré zväčša cestujú na súťaže do USA, aby mali vôbec šancu pretekať vo svojej kategórií.

Dosiahnuť dobrý výsledok v ženskej kategórií v USA je veľmi náročne a ovplyvňuje to množstvo faktorov vrátane (často krát) automatického podhodnotenia mimoamerických pretekárok.. V Európe sa táto kategória na profesionálnej úrovni veľmi neudomácnila a IFBB Pro League ponúka iba súťaž v San Marine. Je to prakticky jediná rozumná cesta ako sa dostať na Olympiu..

Rozhodcom v San Marine bude Steve Weiberger. Rozhodca, ktorý rozhoduje o tom kto bude Mr. Olympia. Je teda spolutvorcom Yatesa alebo Colemana, ale zároveň katom Kevina Levroneho, Flex Wheelera, Wolfa a podobne. Ostatní rozhodcovia sú iba takými poradcami ..

Ak tento rok Adela uspeje a bude sa páčiť Weibergerovi, má veľkú šancu na úspech na súťažiach medzinárodného charakteru ako sú Arnold Classic Pro a Olympia Figure. Súťažiť na iných súťažiach v USA (podľa mňa) nemá veľký význam. Je to iný svet . Každý štát v USA posudzuje ženské kategórie inak a logicky tlačia na veľké súťaže dievčatá zo svojich miestnych federácií.. Uspieť v ženskom Pro kolotoči je asi 100x ťažšie ako v tom mužskom (neporovnateľne vyšší počet súťažiacich, väčšia vyrovnanosť pretekárov, nejednotnosť kritérií hodnotenia = vyššia subjektivita, žiadne váhové delenie ..)

Jedine čo môžeme v San Marine považovať za úspech je výhra. Ak nevyhráme, je jedno na ktorom mieste skončíme. Teórie o zbieraní bodov sú v Adelinom prípade dosť nelogické, neekonomické a praktický aj ťažko dosiahnuteľné ciele.. Samozrejme, obrovský úspech bude čokoľvek v TOP5, a pre iné pretekárky asi ťažko napodobiteľný výsledok, len.. už to nebude úplne ono..

O všetkom sa rozhodne dnes večer v San Marine! Súťaž začína semifinálovými porovnávaniami o 16.00hod. Po semifinále bude nasledovať finále a následne vyhlásenie výsledkov.

Zoznam pretekárok:Článok je súčasťou série / seriálu

Adela Ondrejovičová - trénuj s profíčkou
Séria obsahuje 17 článkov

Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNITeam Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri