Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Cyklus s Burneika Sports

Efektívny cyklus pre nabratie a skvalitnenie svalovej hmoty. Hardcore cyklus pre pokročilých.
@copyrighted mk_905
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
20:39 10.12.2016
Značka Burneika sports sa teší v našej ponuke mimoriadnej popularite. V našej ponuke nájdete overené stacky pre naberanie svalovej hmoty.

Pre pokročilých športovcov ktorí chcú kvalitne nabrať som pripravil tento 68-dňový cyklus. Je overený, odskúšaný a myslím že budete veľmi spokojní. Pokojne nám potom napíšte svoj názor. Viem ale, že vy hardcore sypači neradi píšete recenzie :D :D

Ako tento cyklus funguje?

Ide o jednoduchý ale mimoriadne efektívny cyklus na nabratie a vyformovanie svalovej hmoty. Celý cyklus je naplánovaný tak, aby ste v prvej fáze nabrali a následne svalový objem udržali a spracovali. Zároveň je ošetrená kompletná obnova vašej hormonálnej činnosti do normálu. Všetky doplnky sú časovo a gramážou navrhnuté v cykle tak, aby ste dosiahli maximálnu efektivitu a bezpečnosť.

MuscleTest v kombinácií s OstaMonster zabezpečia mimoriadne silný anabolicko-androgénny efekt. Ich dávkovanie v cykle je naplánované pyramidovo. Je mimoriadne dôležité dodržať toto dávkovanie a nemeniť si ho. Následne postupne s vysádzaním nabiehate na PCT Monster v kombinácií s MuscleVarom. Tieto vás podržia a posunú svaly viac do kvality a hustoty. Výhodou varu je že nearomatizuje a je teda skvelý do tohto obdobia. Je tam pridaný aj LipoRush, ktorý umocní efekt skvalitňovania a pomôže vám vysekať sa. Testo Monster je výborný na dokončenie cyklu ako naturálna podpora hormonálnej činnosti. Obsahuje vysoké gramáže efektívnych ingrediencií.Počas cyklu budete zlepšenie cítiť po všetkých stránkach. Naberiete na objeme a zlepši sa aj rapídne sila. Snažte sa to na tréningu využiť a ísť na vlastne maximum. Buďte však rozumní a neriskujte zranenie.

Tréning

Snažte sa cvičiť silový tréning. Ideálna je silová pyramída na tlakových cvikoch. Odporúčame trénovať 3-4 v týždni s dostatočným časom na regeneráciu, najmä pri veľkých svalových partiách. Môžete využívať rôzne pokročilé tréningové techniky a tento čas je ideálny na tie najbrutálnejšie tréningy. Nezabúdajte však na dôkladne rozcvičovanie a strečing. Ak túto oblasť podceníte riskujete zranenie. Celý cyklus trénujte silovo aj v druhej fáze, keď budete mať nižší kalorický prijem. Stále cvičiť silovo, svaly práve takto získavajú hustotu a držia objem. Neskĺznite k cvičeniu s vysokým počtom opakovaní a množstvom sérií. Pridanie pumpovacej série alebo zhadzovanej na konci cviku je v poriadku.

Kardio

Od 41. dňa pridaj do tréningu kardio 2-3x do týždňa. Neodporúčam to však zbytočne preháňať. Skôr by som odporúčal zamerať sa na disciplínu v kuchyni a správne stravovanie.Strava

1.-30. deň - Naberanie hmoty

Zvýšte kalorický príjem o 20% nad váš štandard. To ale neznamená, že budete žrať všetko čo Vám príde pod ruku. Musíte mať na mysli, že čím horšie (menej kvalitne) sa budete stravovať, tým vás síce viac nafúkne, ale svalové prírastky nebudú také kvalitné. Všetko závisí od toho ako vaše telo reaguje na sacharidy. Ak naberáte rýchlo a nekvalitne (ukladá sa vám tuk na brucho, zadku a podobne), nedvýhajte sacharidy príliš hore. Nechal by som ich na hranici 200-300g denne, možno aj menej. Pridajte radšej zdravé tuky a proteíny. Pribratie malej vrstvy tuku nie je v tomto štádiu problém.

31.-60. deň - Skvalitnenie

Znížte sacharidy o 50%. Znížte iba sacharidy, proteíny a zdravé tuky môžete mierne zvýšiť. Niektorí budete možno potrebovať priškrtiť aj tuky. Je to veľmi individuálne a preto sa treba sledovať ako telo reaguje. Strava je mimoriadne dôležitá a ovplyvní ako bude vaše telo po cykle vyzerať, najmä kvalita a hustota svalovej hmoty. Ak bude váš kalorický príjem vysoký, budete síce silný a žilnatý ale nebudete až tak vyformovaný. Ak chcete mať svaly tvrdšie a viac vyformované odporúčame sacharidy priškrtiť a vyberať si zdravé zdroje sacharidov.

61.-68. deň - Final week

Zredukujte sacharidy na minimum, ale nevysadzujte ich úplne. Nechajte si minimum.

Pite dostatok tekutín

Musíte piť množstvo vody. Je to mimoriadne dôležité! Vaše telo odľahčíte, zlepšíte svalovú pumpu a budete sa celkovo cítiť lepšie. Ak užívate doplnky na hormonálnej báze od Burneika Sports vždy pite viac vody ako zvyčajte. V maximálnej možnej miere sa vyhnite dehydratácií.

Odporúčame pridať Liver shield

Je vhodné zaradiť ochranu pečene. Odporúčame to ku všetkým orálnym produktom, ktoré pôsobia na hormonálnej báze. Je mimoriadne dôležité chrániť sa.

Odporúčame pridať Omega 3, Vitamíny a minerály

Odporúčame pridať Omega tri mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Niektoré vitamíny a minerály potrebujú k lepšej rozpustnosti tuky, taktiež ich odporúčame pri užívaní produktov od Burneika Sports.
Článok je súčasťou série / seriálu

Mass Construction s Burneika Sports
Séria obsahuje 7 článkov

Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..


Burneika Sports >>

BASIC Stack
od: 97.90€

Hardcore Stack (Ph+ Sa)
od: 150.00€

Monster Cycle
od: 172.90€

Myo Monster
od: 49.90€

PCT Monster
od: 38.90€

Muscle Test
od: 55.00€

HGH Monster
od: 55.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri