Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Blog

Olympia trip 2016: Adela bola výborná, ale nebolo to jej maximum ..

Adela potvrdila, že patrí medzi najlepších profesionálov. Podarilo sa jej poraziť množstvo kvalitných pretekárok a opäť prepisovala históriu. Zaradila sa k Pavlovi Jablonickému, ktorý ako jediný z bývalého Česko-Slovenska dokázal uspieť v prvej lige.
@copyrighted mk_906
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
9:38 20.9.2016
Tohtoročný Olympia Weekend patril medzi najlepšie obsadené súťaže v celej historií. Adela súťažila v nabitej kategórií Figure, bez akéhokoľvek váhového delenia. Celkovo sa na pódium postavilo rekordných 36 pretekárok!!

V konečnom hodnotení obsadila 12. miesto, porazila 24 ďalších pretekárok (zväčša Američaniek). Toto sa zatiaľ podarilo iba Adele a práve spomínanému legendárnemu Pavlovi Jablonického.

Na rozdiel od amaterských preborov (Diamond, Olympia Amateur,..), kde sa môžu prihlásiť akýkoľvek lopaťáci, na Olympiu profesionálov v Las Vegas sa dostávajú tí najlepší z najlepších. Účasť si musia vybojovať buď víťazstvom na niektorej zo súťaži profesionálov alebo nazbierať dostatok bodov z bodovaných umiestnení (musia byť v TOP5).

Adela sa Olympiu kvalifikovala vďaka víťazstvu v San Marine 2015.

Olympia je iný level ..

Do USA sme cestovali v dostatočnom predstihu, aby sme mali čas na aklimatizáciu a aby dlhý let neskomplikoval odvodnenie, prípadne vyladenie formy. V Amerike sme mali dohodnutých množstvo stretnutí s našimi partnermi a taktiež nás vo Vegas čakal Róbert Burneika s ktorým sme mali určitý program. Adela je pre nás jediný športovec do ktorého sa nám oplatí investovať čas, know how a peniaze.Kompletne ju pripravujeme po všetkých stránkach a patrí medzi naše úspešné projekty. Pamätám si ako mi Dorian Yates pri rozhovore povedal: "Ak máš pocit, že tvoj športovec je v údolí dutých hláv, treba ho izolovať aby zmenil myslenie. Základ je v hlave a pro level je úplne iná liga. Toto sa nám do bodky potvrdilo. Naša spolupráca s skutočnými šampiónmi a ľuďmi okolo nich prináša ovocie.

Tip: Časť videa s Dorianom Yatesom o Pro Level:
https://www.youtube.com/watch?v=9IS_hQ2xhC4

Adela napreduje nie len ako športovec ale aj ako žena.. Je rozvážnejšia, teraz začína byť skutočným profesionálom a vzorom pre mladé dievčatá. Veď si pozrite čo spôsobil jej úspech s kategóriou bodyfitness! Množstvo dievčat ju kontaktuje, chce sa s ňou pripravovať a pretekať v tejto kategórií. Tomu sa hovorí dať niečo späť organizácií (SAKST), ktorá ju ako amatérku vychovala..Zástupcovia Bpi Sports a Team Muscleking na spoločnej večeri.

Nadupaná kategória FIGURE

Najpočetnejšia kategória v celej histórií mala svojich favoritov. Určite sme medzi nich nepatrili. Toto je Pro level na najvyššej úrovni a do hry vstupuje množstvo faktorov.

Hlavnou rozhodkyňou bola Sandy Williamson. Je uznávanou ženskou rozhodkyňou v PRO kolotoči. Jej negatívom je že podceňuje európske pretekárky a jednoducho preferuje svoju školu.. Ale.. čo vám poviem :D.. aj na toto sme boli pripravení. Podarilo sa mi zohnať jej inštruktážne videá pre kategóriu Figure, kde pekne opisovala za čo dáva dole body a čo naopak preferuje a samozrejme ako si predstavuje celkovo pretekárku na profesionálnej úrovni.Adele bojovala a podarilo sa jej opäť posunúť vyššie, pričom porazila niektoré pretekárky ktoré boli v predchádzajúcich rokoch v TOP 10.

Bola vyvolaná v druhom porovnávaní a celkovo môžeme byť s 12. miestom spokojní. Forma v ktorej pretekala bola veľmi dobrá a nebyť nedostatkov vo finálnej vizuálnej príprave (náter, make-up, vlasy) , mohlo to byť ešte o kúsok lepšie.Toto sa budeme snažiť mierne upraviť už do San Marina, kde bude Adelka v trochu inej podobe. Verím, že forma nám opäť vyjde na 100%.

Svetoví mediálni partneri

Od začiatku ako Adelku pripravujeme na súťaže sa snažíme aby rozmýšľala inak ako amatéri a títo ostatní blúdiči v profi kolotoči. Amatéri majú svojich lokálnych partnerov alebo spolupracujú s lokalnými mini-značkami. My máme svojich partnerov, ktorých renomé s celosvetového hľadiska je úplne niekde inde. Zvažoval som rôzne značky, ale priklonil som sa k Bpi Sports. Dôvod? Sú aktuálne svetová jednotka v distribúcií po celom svete. Bonusom je spolupráca s Jay Cutlerom a Las Vegas to je jednoducho Cutlerland. Je to jeho domov, čo viac potrebujete..Adela sa dočkala perfektnej prezentácie s celosvetovým dosahom. Promo jej urobil samotný Robin Chang na oficiálnej stránke a instagrame Olympia LLC (3 mil. sledovateľov), Adelu pravidelne sledoval bodybuilding portál - evolution of budibuilding (200tis. sledovateľov), zaujímavou bola aj spolupráca s Bpi Sports a Cutler Nutrition (800tis sledovateľov), talianská verzia Musclular Development, a iné weby po celom svete..

Adelke k úspechu blahoželáme a pevne veríme, že to nebola naša posledná Olympia ;)

Obrázky / Fotky k článku
Článok je súčasťou série / seriálu

Adela Ondrejovičová - trénuj s profíčkou
Séria obsahuje 17 článkov

Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..


Viac článkov z ..
Mr. Olympia 2016

Cutler Nutrition >>


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri