Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Suplementačný plán s DY Nutrition

Špeciálne zostavený suplementačný plán v spolupráci s Dorianom Yatesom.
@copyrighted mk_937
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
8:22 27.6.2017
Dlhé roky som sa venoval bodybuildingu na najvyššej možnej úrovni. Počas tejto doby som sa vždy snažil obklopovať ľuďmi, ktorí patria medzi špičku vo svojom obore. Pri zrode mojej značky bola najskôr iba myšlienka vytvoriť produkty, ktoré by odrážali moje skúseností a zároveň reagovali na nové trendy a možnosti na trhu.

Ponúkam dva suplementačné plány pre dosiahnutie vášho cieľa doplnením stravy o doplnky výživy. Niektorí ste už počuli o mojom intenzívnom tréningu, ktorý bol sfilmovaný pod názvom Blood and Guts. Viac tu:
http://www.muscleking.sk/seria.php?je=2-Dorian-Yates-Blood-and-Guts

Aby ste maximalizovali svoje tréningové úsilie, odporúčam zvážiť kvalitnú suplementáciu. Všetky produkty, ktoré produkujeme v DY sú pod mojim dohľadom. Nie som žiadnym ambasádorom nejakého výrobcu. Naopak, som zakomponovaný do každého aspektu od vývoja, cez výrobu až po predaj.

Určite Vás tu nejdem presviedčať, že len vďaka zapracovaniu doplnkov výživy budete masívny a vyhráte Mr. Olympia. To určite nie. Vhodne zvolená suplementácia Vám však môže pomôcť lepšie regenerovať, stimulovať hormonálnu činnosť alebo sa "len" lepšie cítiť.

Nižšie nájdete dva možné suplementačné rozpisy pre zlepšenie vášho tréningového úsilia.Rozpis č.1 pre nabratie

Prvý rozpis je určený pre užívateľov, ktorých cieľom je naberať svalovú hmotu. Rozpis obsahuje zapracovanie doplnkov výživy do vášho jedálnička. Do rozpisu sú zapracované vhodné produkty. Je len na vás ktoré si vyberiete.

Cieľom je, ukázať vám ako si ich vhodne zapracovať do vášho denného režimu. Asi najzákladnejším produktom je proteín, ktorým doplníte jedálniček. Ďalšími vhodnými produktami sú špeciálna kreatínová zmes a stimulant testosterónu. Pred tréningom stimulant. Môžete si vybrať iba niektoré produkty podľa potreby alebo vyskúšať ich kompletnú kombináciu.Rozpis č.2 pre formovanie postavy

Druhý rozpis je určený pre užívateľov ktorých cieľom je chudnúť, pripadne viac vyformovať postavu. Pre zlepšenie Vášho tréningového úsilia sme pripravili rozpis suplementácie pre doplnenie jedálnička. Tento rozpis kombinuje náš efektívny spaľovač Black Bomb. Ten si získal naozaj veľkú popularitu, čo nás nesmierne teší. Je ideálny ihneď ráno. Opäť môžete doplniť stravu o kvalitný proteín a pre lepšiu regeneráciu odporúčam BCAA produkt Dyamino.

Rozpis 1
ČasObsah
ihneď ráno v netréningový deň, v tréningový deň po tréningu 1 odmerka Creagen
na desiatu ak je potrebné doplniť jedálniček o kvalitné bielkoviny 2 odmerky Tempro
30min. pred tréningom môžete si vybrať rôzne verzie Nox Pumpu. Napriklad sačkový, v tube alebo verziu bez kofeínu - 1 odmerka Nox Pump NEW
ihneď po tréningu 2 odmerky Tempro
pred spanim pre lepší spánok, podporu regenerácie a stimuláciu testosterónu 1 odmerka TestX

Rozpis 2
ČasObsah
ineď ráno začnite s polovičnou dávkou a až následne zvýšte dávkovanie na plnú dávku. Kvalitný spaľovač ihneď ráno Vám dodá potrebnú energiu v diéte - 1 odmerka / 1 tableta Black Bombs
pred tréningom môžete užiť druhú dávku - 1 odmerka / 1 tabletu Black Bombs
- v prípade že trénujete večer alebo už nechcete užívať ďalšie stimulanty, ale chcete podporiť svalovú pumpu, odporúčame Nox Pump verziu - BEZ stimulantov - 1 odmerka Nox Pump NEW
počas tréningu 1 odmerka Dynamino
po tréningu proteín s postupným uvolňovaním - 1 odmerka Tempro

Článok je súčasťou série / seriálu

Dorian Yates - Blood and Guts
Séria obsahuje 11 článkov

Dorian Yates >>

Elastické Tričko
od: 16.90€

Nox Pump NEW
od: 32.90€

Black Bombs
od: 32.90€

Šejker DY Nutrition
od: 3.50€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri