Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Shredded protocol s Dennisom Jamesom

Dennis James patrí medzí obľúbených a populárnych kulturistov. Po skončení kariéry sa venuje mnohým športovcom a nikdy neprestal pôsobiť v bodybuildingu.
@copyrighted mk_942
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
8:22 31.5.2017
Na základe svojich skúseností zostavil aj vlastnú značku. Produkty sa snažil zostaviť tak, aby u užívateľov efektívne pôsobili na stimulovanie a podporili či už svalový rast alebo regeneráciu, prípadne im pomohli zlepšiť termogenézu.

V nasledujúcom protokole sa Dennis zameral na stimuláciu vhodnú pre naturálnych športovcov, ktorí pri cvičení užívajú doplnky výživy.

Prirodzená podpora testosterónu

Tento hormón je jedným z kľúčových a pre naturálneho športovca jedným z najdôležitejších. Vďaka pôsobeniu na prirodzené hladiny dokážete lepšie regenerovať, cítiť sa vitálnejšie a samozrejme budete silnejší. Prečo je sila dôležitá aj v rysovaní? Zamyslite sa! Ak ste schopný dvíhať ťažšie váhy, sval zostáva väčší aj v striktnejšej diéte. Zo skúseností môžem povedať, že sú svaly aj podstatne tvrdšie a plnšie. Odporúčam udržať maximálne možne váhy s ktorými ste schopní cvičiť primeranou technikou do poslednej možnej chvíle napríklad pred súťažou. Ak budete stimulovať testosterón v prirodzenom rozsahu, určite telu pomôžete a zároveň umocníte svalovú pumpu.

Manace Super Boost kombinuje overené zložky pre prirodzenú stimuláciu testosterónu. Neobsahuje žiadne zakázané látky a v kombinácií s ostatnými mojimi produktami dostávate super stack.Lepšia termogenéza

Odporúčam zaradiť kardio tréning ihneď ráno. Moje skúseností a aj posledné štúdie naznačujú, že práve čas ráno je ideálny na tento tip tréningu. Myslím, že je dobre zlepšiť termogenézu, rozprúdiť metabolizmus a dodať trochu energie. Pri voľbe dĺžky a intenzity kardia treba byť rozumný a neprehnať to. Ak zaradíte zbytočne veľa kardia a vaším cieľom je udržať svaly, môže to byť kontraproduktívne. Ak Vám ide len o to aby ste schudli a zlepšili kondíciu, môžete robiť kardia koľko chcete.

Môj spaľovač a energizér Manace Super Shredder Vám môže pomôcť a odporúčam ho zaradiť ihneď ráno.

Zlepšenie pumpy a nabudenie na tréning

Pred tréningom môže byť žiadané podporiť svalovú pumpu a nabudiť metabolizmus na tréning. Netreba zabúdať, že pre maximálnu pumpu je vhodné zvoliť adekvátny tréning. Zaradením mojich obľúbených supersetov zlepšite napumpovanie a prekrvenie svalov. Nezabúdajte však, že táto metóda je len doplnkovým spôsobom ako sa dopumpovať na konci tréningu. Ako naturálny športovec by ste mali klásť dôraz na cvičenie s ťažšími váhami.

Manace Preworkout je produkt zostavený pre náročných pre stimuláciu pred tréningom. V kombinácií s predchadzajúcimi produktami dostávate super stack pre lepšie vyformovanie postavy.Nižšie nájdete kompletný rozpis, ktorý je odporúčaný pre kombinovanie mojich produktov.

Rozpis 1
ČasObsah
ihneď ráno užívajte pred raňajkami alebo kardio tréningom pre zvýšenie termogenézy, pričom zapite 2dcl vody - 1 tabletu Menace Super Shredder
s raňajkami pre prirodzenú podporu testosterónu užite s jedlom 2 tablety Menace Super Boost
pred tréningom pre zlepšenie stimulácie pred tréningom, užívajte 30 min. pred tréningom, ideálne na prázdný žalúdok 1 odmerka Menace Pre Workout
POZNÁMKA Medzi užitím Menace Super Shredded a Menace PreWorkout by mal byť odstup aspoň 4 hodiny z dôvodu obsahu stimulantov v oboch produktoch. Pokročilý športovci môžu pridať druhú tabletu Menace Super Shedder pred obedom.

DJ Nutrition >>

Menace Pre Workout
od: 32.90€

Menace Super Shredder
od: 25.90€

Dres GW Dennis James
od: 36.90€

Tielko GW Biele
od: 19.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri