Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

GAINZ - značka pre športovcov a aktívnych ľudí

Značka GAINZ, zostavená na základe skúseností Team Muscleking, už v ponuke!
@copyrighted mk_945
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
19:51 26.9.2017
Make your Gains with GAINZ!

V ponuke Muscleking nájdete mnoho značiek z celého sveta. Neponúkame len produkty, ale už roky pracujeme na zlepšovaní mnohých produktov a pomáhame jednotlivým výrobcom zostavovať efektívne produkty.

Vďaka naším vedomostiam, skúsenostiam a praktickým vývojom produktov sme sa rozhodli zostaviť vlastnú líniu produktov, kde kvalita ingrediencii a naše vlastne formulácie budú na trhu unikátne. Nebojte sa, nejdeme Vás tu teraz masírovať sloganmi ako „revolučne“, „úplne novinky“ a podobné nezmysly. Zároveň sa tu nejdeme hrať na výrobcov ako 99% predajcov, ktorý vlastne nič nevyrábajú a na výrobcov sa len hrajú.

Naším cieľom počas predchádzajúcich 2 rokov bolo vďaka naším rozsiahlym medzinárodným kontaktom nájsť špičkové výrobné kapacity, identifikovať kvalitných dodávateľov ingrediencii a zostaviť naše vlastné produkty. Verte, nebolo to ľahké a precestovali sme celý svet, absolvovali množstvo stretnutí a vyrokovali si výborne podmienky.

Sme profesionáli s rozsiahlymi vedomosťami a praktickými skúsenosťami v oblasti športovej výživy a samotnú výrobu sme si zabezpečili taktiež u profesionálov, ktorí disponujú najmodernejšími technológiami spracovania, testovania a finalizácie produktov v UK a USA.

Hlavné benefity:

- transparentné etikety
- efektívne doplnky v súlade s európskou legislatívou
- vlastný vývoj a formulácie produktov
- viacero línií produktov pre rôzne skupiny užívateľov
- kvalita ingrediencii a moderné technológie spracovania
- žiadne dopingové látkyZákladná línia produktov

Našou základnou líniou produktov sú štandardné a dlhodobo obľúbené produkty ako BCAA 2:1:1, glutamín alebo kreatín. Tieto produkty sú určené pre všetkých užívateľov, ktorí preferujú zdravý životný štýl. Všetky sú vyrábané v UK a predstavujú štandardnú európsku kvalitu za férovú cenu.

Kvalitné proteíny s ochutením „Gourmet“

Naše proteíny sú spracovávané a zdrojom srvátky je výhradne UK. Výnimkou je náš hydrolyzovaný izolát, ktorý sme si zabezpečili v USA s garanciou GMO free a najvyšším štandardom spracovania. Na tento hydrolyzát sme naozaj hrdý. Aktuálna situácia pri dovoze do EU je taká prísna, že tento proteín je testovaný automaticky pri každom importe do EU. Čo je výborne z pohľadu kvality, keďže hneď pri dovoze vieme či je dodržaná kvalita ktorú sme požadovali. Pri ochutení sme stavili na ochutenie v štýle „American gourmet“. Toto označenie sa používa pre husté až pudingové ochutenie. Ak ste gurmánmi, tak náš viaczložkový MyoPro Vás určite dostane!Stacky

Špeciálne zostavené produkty pre podporu aktívneho životného štýlu a váš šport. Pri zostavovaní každého stacku sme vychádzali zo skúseností a snažili sme sa vytvoriť efektívne a synergicky pôsobiace zmesi, ktoré by vo vašom tele naozaj fungovali. Základným faktorom pre nás bola kvalita suroviny. Niektoré naše kapsule v stackoch sú finalizované najmodernejšími technológiami a kvalitná ingrediencia je bez soli, gluténu a iných prímesí zaliata v rastlinnej želatíne pre lepšiu absorpciu a minimalizáciu zaťaženia tráviaceho traktu.

Gainz SuperJoin+
je špičková kĺbová výživa obohatená o široké spektrum vitamínov a minerálov.

Test Stack
je naturálna zmes aktívnych látok a rastlinných extraktov pre stimuláciu prirodzenej hladiny testosterónu a inhibíciu estrogénu.Off-Cycle Stack
je zmes bohatá na rastlinné látky v najvyššej kvalite spracovania. Kombinuje ingrediencie pre podporu činnosti pečene, pomáha obnovovať hormonálnu rovnováhu a stimuluje výkonnosť.

HellRush
je kombináciou overených zložiek s modernými stimulantami. Produkt ponúka v jednom spaľovač, pumpu a stimulant s termogenézou. HellRush sme zostavili tak aby mal celodenný účinok a pomohol vám byť silný, napumpovaný a rozhýbal metabolizmus.
GAINZ >>

2x MyoPro 2250g + biele tričko ZDARMA!
od: 73.90€

Testostak + Offcycle + čierne tričko ZDARMA!
od: 55.90€

HaloPro + Testostak + Stim3d 230g ZDARMA!
od: 59.90€

Testostak + HellRush + BCAA 400g ZDARMA!
od: 53.90€

Alphastack (Goro + Alphatest + Testostak)
od: 105.00€

Whey Isolate + Whey GT 100g + Creatabs 30tab
od: 39.90€

MyPro + Creatabs ZDARMA
od: 39.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri