Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Blog

Adela Ondrejovičová na Olympia Weekende 2017

Adela Ondrejovičová opäť reprezentovala Slovensko na prestížnej súťaži profesionálov - Mrs. Olympia v Las Vegas.
@copyrighted mk_947
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
20:26 26.9.2017
Pre Adelu to bola v poradí tretia Olympia v rade. Na súťaž sa kvalifikovala víťazstvom v San Marine, kde dokázala poraziť 23 súperiek.

Na pódium slávnej Olympie sa každý rok postavia len tie najlepšie profesionálky z celého sveta. Celkovo sa kvalifikovalo 29 dievčat rôznych typov a proporcií.

Priebeh jednotlivých semifinálových vyvolávaní naznačil, že Adela ONDREJOVIČOVÁ bojuje o pozíciu v TOP15. Na profesionálnych súťažiach ako je Olympia je bodovaných len prvých 15. miest. Ostatné súťažiace sa umiestňujú na delenom 16. mieste.

Cieľom väčšiny dievčat, ktoré nepatria medzi favoritky, je zaujať rozhodcov tak, aby sa prioritne umiestnili na niektorom z bodovaných miest. Ak sa im to podarí, je cieľom umiestniť sa na čo najlepšom mieste.

Konečne umiestnenie v TOP15, konkrétne 13. miesto je možné považovať za výborný výsledok. Nepodarilo sa nám však prebojovať ešte vyššie do TOP 10.

Kategória Figure je mimoriadne premenlivá na finalizáciu formy, ktorú v daný deň rozhodcovia preferujú. Jednotliví rozhodcovia často menia štýl pretekárok, ktoré v daný deň uprednostňujú. Niekedy svalnatejšie pretekárky, niekedy jemnejšie, inokedy úplne prerysované a ďalší krát s mierne nedotiahnutou formou.Nedá sa v žiadnom prípade hovoriť o nejakom trende. Naopak, po rozhovore s rozhodcami, ktorí rozhodovali Mrs. Olympia Figure, nám bolo potvrdené, že finálna "podoba" musí byť postavená na stavbu tela pretekárky tak, aby vynikli jej proporcie. Niekedy je lepšie keď ma pretekárka tvrdšiu formu, ale pre inú pretekárku môže byť lepšia viac vodnatá a plnšia forma. Do hry tiež vstupuje vek a množstvo súťaží, ktoré pretekárka už absolvovala. Mnohé pretekárky sú od Adely staršie o 7-10 rokov. Adela je ešte stále neamerický "nováčik", ktorý má množstvo priestoru a času na zlepšovanie. Podstatné je vydržať..

Ak by ste si zobrali výsledky, nenašli by ste kľúč podľa ktorého rozhodcovia uložili pretekárky. Bola to zmes rôznych typov a stavieb tela. Od pretekárok s takmer kulturistickým vzhľadom až po nežnejšie pretekárky s nižším stupňom osvalenia. Obrovské rozdiely boli aj vo finálnom časovaní formy.

Po konzultácií s rozhodcami, nám bolo odporučené vyskúšať formu viac stiahnuť a nenaberať už viac svalovú hmotu. Svalový rozvoj je postačujúci a proporcie ideálne. Samozrejme niektoré partie potrebujú zvýšiť svalový objem, iné zasa mierne viac vytvrdiť.Čo je veľké pozitívum, rozhodcovia Adelu poznajú a považujú za výbornú pretekárku. Pre tento ročník Mrs. Olympia sme pripravili novú prezentáciu, ktorá sa páčila. Musíme však aj tu popracovať a opäť prispôsobiť pózovanie pretekárkam z absolútnej špičky..

Ďalšia súťaž ktorá nás čaká je San Marino Pro, kde bude Adela obhajovať dva predchádzajúce tituly.

Opäť sa budeme snažiť pripraviť takú finálnu formu, aby sme rozhodcov presvedčili a kvalifikovali sa na Mrs. Olympia 2018. Toto je náš cieľ, teraz nás však čaká kopec práce..
Obrázky / Fotky k článku
Článok je súčasťou série / seriálu

Adela Ondrejovičová - trénuj s profíčkou
Séria obsahuje 17 článkov

Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..


GAINZ >>

MyoPro + Testostak + Stim3d ZDARMA!
od: 79.90€

Createch + Testostak + Stim3d ZDARMA!
od: 56.90€

PCT Hardcore Stack + Stim3d 50g ZDARMA
od: 89.90€

Testostak + HellRush + BCAA 400g ZDARMA!
od: 57.90€

HaloPro + HellRush + Testostak ZDARMA!
od: 92.90€

HellRush + BCAA 50g ZDARMA!
od: 27.90€

Super FLEX Plus + BCAA 50g
od: 25.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri