Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Objemovký cyklus s Olympus Labs

V našom portfóliu pristála ďalšia kvalitná značka z UK a USA - Olympus Labs.
@copyrighted mk_958
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
15:12 15.12.2017
Je čas objemoviek a mnohí sa chystáte niečo prikúriť. Aby ste mohli po Vianociach nabehnúť na poriadny cyklus, pripravili sme pre Vás zaujímavý rozpis pre nabalenie svalovej hmoty, zložený z produktov Olympus.

Tento text je určený výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov a neregistrovaných športovcov.

V prvom rade treba dobre porozmýšlať nad svojimi cieľami a možnosťami v stravovaní a pri tréningu. Nasledujúci rozpis najlepšie funguje pri dostatočnom množstve kalórií. Nechcem tvrdiť, že "keto" strava je zlá, ale nie je vhodná pre náš nasledujúci rozpis. Odporúčam upraviť si jedálniček tak, aby ste mali najmenej 4000kcl. To neznamená, že musíte jesť nekvalitné veci. Naopak, snažte sa jesť maximálne kvalitne... kvalitné kalórie z proteínu a sacharidov.

V tréningu to nepôjde, ak poriadne nepritlačíš na plynový pedál. Uvedom si, že telo je mimoriadne prispôsobivý organizmus a rýchlo sa adaptuje na akukoľvek záťaž a stress. Preto buď v tréningu agresívny. Neznamená to, že sa máš biť s ostatnými v gyme :D :D Agresivita na tréningu znamená, že každé jedno opakovanie a každá jedna séria sú priorita... a ty musíš tlačiť a ťahať váhy ako buldog! Inak to nejde!

Ak si pochopil dôležitosť stravy a sústredenia na tréningu, môžeš čítať ďalej.

Základným produktom na tvojom rozpise bude MASS GH. Tento produkt kombinuje látky pre stimuláciu rastového hormónu a testosterónu na báze sarmov. Gramáže sú zvolené tak, aby ste si mohli veľmi flexibilne zvyšovať dávkovanie. Len to neprežeňte. Maximálna denná dávka sú 3 tablety postupne počas dňa. Napríklad ráno, na obed a s večerou. Každopádne, vždy začínajte s najnižšou dávkou a postupne môžete, ak je to potrebné, dávku zvyšovať. Určíte počítajte so zvýšeným apetítom. Pripravte sa na to. U niekoho táto "žravá infekcia" prejde po 2-3 dňoch, iný môže mať pocit hladu neustále. Je to individuálne.

Ideálnejšia voľba je ponechať MASS GH na 2 tabletách denne a pridať produkt LEGEND. Ten následne pôsobí viac na testosterón a jedna zo štúdií preukázala, že látka ktorú obsahuje, zlepšuje silu a svalové prírastky priamoúmerné s výškou dávky. Opatrnosť je ale na mieste. Nikdy by som neprekračoval 4 tablety denne, ak budete užívať samostatne a 2-3 tablety denne, ak budete kombinovať s MASS GH. Toto je však hardcore dávkovanie! Nie pre každého a nikdy nie pre užívateľov, ktorí chcú produkty tohto tipu užívať po prvýkrát.

Pre intenzívnejšie tréningy je tu hardcore predtréningovka Re1gn. Opäť, začnite s nižším dávkovaním a až postupne dvihnite dávkovanie.

PCT je pri tomto stacku nutnosť! Olympus má skvelé riešenie v podobe Sup3r PCT. Zloženie je ideálne a nabité zložkami. Denne sa užíva 10 tablet a pomôže vám normalizvať..

Olympus je kvalitná značka a myslíme, že nebudete sklamaní, naopak túto značku si obľúbite ;)
Olympus Uk >>

Mass GH
od: 54.90€

Legend
od: 39.90€

Sup3r PCT
od: 39.90€

Re1gn
od: 33.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri