Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Godsend #2: Využite naturálne inzulín na maximum

Jedným z kľúčových hormónov je bezpochyby inzulín. Práve tento ľudský hormón je pri naberaní svalov, okrem testosterónu, mimoriadne dôležitý.
@copyrighted mk_971
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
13:42 24.5.2018
Upozornenie: Všetky texty sú individuálnými názormi a recenziami. Žiadny z textov neobsahuje zdravotné tvrdenia. Žiadny z produktov nie je liek alebo liečivo a nemožno mu teda pripisovať liečivé účinky.

V texte nižšie Vám ponúkame krátky názor k naturálnej manipulácií s inzulínom a jeho využitím pri transporte živín do svalov.


Jeme aby sme rástli..

Určite ste už počuli frázu, že strava je základ. A je to naozaj základný kameň akéhokoľvek progresu pri naberaní svalovej hmoty. V posilňovni sa môžete naťahovať maximálne efektívne, avšak, ak nemáte správne nastavenú stravu, len ťažko sa dopracujete ku kvalitným svalovým prírastkom.

Vaša strava sa skladá s makronutrientov, pričom základnými sú proteíny, tuky a sacharidy. Práve posledné spomínané, sacharidy, sú celkom podstatné pri snahe naberať. Samozrejme, máme množstvo konceptov stravovania, ktoré sa môžu odlišovať v spôsobe nastavenia základných makier. My budeme uvažovať s tým, že sacharidy (množstvo závisí od rýchlosti metabolizmu) sú podstatné pre kvalitné naberanie. Kvalitné zdroje sacharidov dodávajú svalom potrebné palivo a silu na ťažké tréningy. Svaly sú zároveň plnšie.

Keď skonzumujete stravu, telo začína vlastný proces jej spracovania a váš tráviaci trakt a hormonálny systém spracováva všetko čo ste zjedli. Samotný inzulín je prirodzený hormón, ktorý sa v tele vytvára v pankrease a pomáha telu kontrolovať hladinu cukru (glukózy) v krvi. Funguje spoločne s glukakonom, ktorý taktiež reguluje množstvo glukózy a tuku v krvi (pôsobí opačne ako inzulín). Keď čokoľvek zjete hladina glukózy v krvi sa zvýši a inzulín dokáže regulovať príjem glukózy do buniek, pričom znižuje hladinu cukru v krvi.

Samotnú glukózu môžu svaly alebo pečeň využiť ako okamžitú energiu alebo si ju uložiť a využiť keď ju budú potrebovať. Naopak glukagon sa vylučuje keď hladina cukru v krvi poklesne. Príkladom môže byť noc, ale aj samotná športová aktivita. Glukagon teda vlastne núti telo aby konvertovalo uložený glykogén na glukózu, a tú telo použije ako energiu.

Správne fungovanie týchto dvoch hormónov u zdravých jedincov vytvára v tele rovnováhu. Ak športujete, tak vlastnou aktivitou pravidelne spotrebovávate uložený glykogén a ak je váš kalorický príjem v norme, teda primeraný výkonu a spotrebe, neukladáte tuk. Udržiavate sa v rovnováhe.

Recenzia: Godsend INSULAN

Produkt INSULAN vám môže pomôcť pri športovej aktivite udržiavať telo v režime maximálneho spracovania sacharidov prirodzenou cestou. Kombinácia týchto látok v efektívnej gramáži sa užíva s jedlami pred a po tréningu. Pri užití pred jedlom budete na tréningu cítiť neskutočnú pumpu a po tréningu sa vďaka lepšiemu transportu živín a lepšej kontrole krvného cukru dokážete lepšie zregenerovať. Zároveň zabezpečíte rýchlejšie doplnenie glykogénu do svalov a zabránite neželanému stavu, kedy by telo začalo ukladať tuk!

Video: Viac o Insulane, inzulíne a odporúčania pri intenzívnom tréningu od @chromko.Čo obsahuje?

Zmes tráviacich enzýmov

V prvom rade je potrebné prijaté jedlo poriadne stráviť. Zmes tráviacich enzímov v INSULANE, pomôže rapídnym spôsobom spracovať jedlo a odľahčí tráviaci trakt.

Efektívny matrix pre stimuláciu inzulínu a udržiavanie nízkej hladiny cukru:

- extrakt zo škorice
- gurmár
- senovka grécka
- kysleina alfa lipová
- pikolinatová forma chrómu alebo vanadyl sulfát

Všetky tieto ingrediencie sú roky skúmané a ich účinnosť podporená rôznymi štúdiami, najmä pri vývoji liečby cukrovky.

Ako užívať?

Produkt INSULAN sa odporúča užívať zásadne s jedlami ktoré obsahujú sacharidy. Ideálne s jedlom pred tréningom a s jedlom (gainerom) po tréningu.

Ďalšie výborné produkty pre rýchlejší transport a maximalizáciu naturálneho využitia inzulínu sú Gainz CREATECH a Gainz HALOPRO.Príkald 1: Janko, načasovanie produktu Gainz Halopro v okolí tréningu, Testostak pre stimuláciu a Godsend Swole pre plnosť a tvrdosť, boli kľúčovými faktormi pri premene na viac muskulatúrnejšiu postavu. Produkt Halopro maximalizuje efekt takzvaného inzulínového okna.
Príklad 2: Juraj, Team Muscleking. Dôležitou súčasťou kvalitného naberania bolo správne časovanie príjmu sacharidov a použitie produkt Godsend a Gainz. Exogénne použitie inzulínu by bolo kontraproduktívne a mohlo rozšíriť pás. Naopak, naturálna manipulácia s inzulínom nemá akékoľvek negatívne pôsobenie na retenciu vody v nežiadaných oblastiach.
Článok je súčasťou série / seriálu

Progressive overload
Séria obsahuje 7 článkov

Autor článku
Chromko
- komunikácia s top výrobcami výživy,
- komunikácia s top mentormi vo fitness (Yates, Rambod,..),
- praktické skúsenosti s vrcholovým športom,
- analýzy štúdií a tréningových systémov,
- vlastná tréningová a suplementačná metodika,
- tipy k predsúťažnej príprave
- nečítam fitness a bodybuilding časopisy
- pracujem alebo pracoval som najmä s talentami, samozrejme ZDARMA (napr. Ondrejovičová, Gulášová, Iveta Vaneková, Martin Pacas, Matúš Mercell, Vladimír Šatka,.. )
- všetky informácie, ktoré poskytujem sú len moje názory..


Godsend >>

Protocol
od: 127.00€

Natural Stack
od: 89.90€

Swole
od: 39.90€

Grow
od: 55.90€

Halo25
od: 29.90€

Cortis
od: 39.90€

Laxgen
od: 29.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri