Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

PCT - čo by ste mali zvážiť a odporúčania

PCT - Post cycle recovery. Proces kedy sa snažíte čo najviac normalizovať a uľahčiť prechod od užívania anabolických steroidov do normálneho stavu.
@copyrighted mk_995
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
8:28 3.10.2018
Medzi odborníkmi, sú kulturisti často označovaní za rizikové osoby s vysokou návykovosťou na podporné látky rôzneho charakteru. Mnohé krajiny v oblasti legislatívy a postihovania (najmä predajcov) postavili oprávnene steroidy na úroveň drog.

Dostupnosť steroidov a informácie k ich užívaniu sú voľne dostupné najmä na rôznych amerických fórach. Aj keď sú častokrát tieto zaručené recepty nepravdivé, užívatelia dodržujú niekedy doslova život ohrozujúce protokoly. Samotná bodybuilding komunita si vytvorila vlastné pravidlá a takou základnou charakteristickou črtou "trotla z gymu" je zľahčovanie tejto problematiky.

Nemôžeme zabúdať ani na aktuálny fenomén youtuberov a instagramových zabávačov (doslova zabávačov, lebo keby ste brali vážne čo títo chlapci rozprávajú, nestíhali by ste tlačiť návrhy na Nobelovú cenu ..). Títo ľudia často fungujú podľa zásady: Keď som to prežil ja, prežijú to aj ostatní :D

Pre bodybuilding komunitu sú už roky veľkí odborní nepriatelia lekári. Tí podľa nich ničomu nerozumejú a hádam nie je ani väčších diletantov :D Toto tvrdenie však často naráža na tvrdú realitu, keď niektorí z nich skončia po / počas cyklu v nemocnici. A práve títo "blbí" lekári ich liečia :D

Písmenkami hore som Vás chcel len upozorniť, aby ste tak ako v iných oblastiach života aj tu používali zdravý rozum a nad informáciami vždy rozmýšľali, z oboch strán.

Či už underground prostredie, odborná obec, ale aj tréneri, atď.., to všetko môže byť pre Vás veľký zdroj informácií ale aj dezinformácií.

Nikdy nezabúdajte, že sme indivíduá, ktoré sa síce narodili v približne rovnakom telesnom stave, ale s vekom sme každý prekonali iné choroby, žijeme a pracujeme v inom prostredí, a tiež jeme a sypeme rôzne dobroty.

Nižšie Vám ponúkame sériu videí ku problematike PCT. Berte to ako náš pohľad na problematiku a skúseností..
- čo je to PCT
- rizikové faktory:
(vlastná produkcia testosterónu, libido, estrogén, gynekomastia, prolaktin, zvýšená prostatická hodnota, pečeň, trávenie, obličky, stravovania, tréning, mentálna stránka)
- odporúčania
- produkty

Videá k článku

Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri