Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

Rozpis: Poďme nabrať trochu svalov!

Ak na teba doľahla nostalgia z tohto pochmúrneho počasia a tak trochu sa aj obávaš pozrieť do zrkadla, nižšie sme napísali rozpis produktov, ktoré ti pomôžu nabrať svalovú hmotu.
@copyrighted mk_996
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
9:42 3.10.2018
Ok. Leto je vždy krásne a plné zážitkov.. letné lásky, cestovanie po svete.. alebo môže byť aj trošku nudné, napríklad u študentov spojené so zarábaním brigádou v Lidli. Každopádne, zväčša býva leto spojené s miereným poľavením v tréningovej intenzite a tiež v stravovacích návykoch.

Možno nastal aj pre teba čas, aby si opäť poriadne nabehol do železného režimu a pokúsil sa nalepiť na seba nejaký objem.

Nižšie Vám ponúkame rozpis doplnkov, ktorými môžete doplniť váš jedálniček. Náš rozpis je doplnený o praktické skúsenosti.

Náš rozpis počíta s tým, že nie ste úplný nováčik a venujete sa cvičeniu už nejakú dobu.

Strava

Pri snahe nabrať odporúčame mať dostatok kalórií. Ideme budovať hmotu, takže nie je dôvod ich nejak škrtiť. Na druhej strane, kontrolným faktorom toho, či naberáte na správne miesta, môže byť brucho alebo iné časti tela, kde sa vám nadmerne drží voda, prípadne sa vám na tieto neželané miesta ukladá príliš veľa tuku. Toto môže byť signálom, že je množstvo kalórií príliš vysoké.

Tréning

Akýkoľvek typ a spôsob tréningu ste si zvolili, je na čase prišlapnúť na plyn a vyťažiť zo stravy a suplementácie maximum.

Suplementácia

Náš rozpis je postavený na overených produktoch, ktoré sú efektívne zostavené tak, aby ste vytvorili vhodné prostredie pre naberanie svalovej hmoty.

Olympus MASS GH je vhodný pre podporu hormonálnej činnosti a pôsobí na zvýšenie hladiny testosterónu, taktiež slúži na podporu sekrécie rastového hormónu. Budete často cítiť pocit hladu, takže opatrne s prejedaním.
--> Užívajte 1-2 tablety denne. Pokročilí borci môžu zdvihnúť dávkovanie na 3 tablety denne.

Gainz Createch slúži ako okamžitý zdroj živín, kreatínu, bcaa a ďalších látok ihneď po tréningu. Pomôže zvýšiť silu a svaly budú pekne plné.
--> Užívajte ihneď po tréningu jednu dávku. V netréningový deň, ihneď ráno.

Gainz SuperFLEX+ je najlepšie zostavená kĺbová výživa s vitamínmi a minerálmi. Aby ste fungovali ako správne nastavené hodinky, nezabúdajte na tento produkt. Vitamíny a minerály sú mimoriadne dôležitými prvkami, ktoré by sne mali mať v jedálničku.
--> Užívajte 1 balíček denne. Ideálne s raňajkami alebo večerou.

Gainz Stim3d je vhodný pre tých, ktorí majú radi predtréningovky. Obsahuje základné ingrediencie pre intenzívnejší tréning.
--> Užívajte 1-2 odmerky pred tréningom. V netréningový deň nie je potrebné užívať.

Radkove súsenosti, Team Muscleking

Začnem s Mass GH, ktorý pocítite už po pár dňoch užívania. Ja som cítil najmä zvýšenie sily a tvrdosť svalov. Trochu ma aj natiahlo vodou a začal som sa riadne zväčšovať. Svaly boli také podstatne plnšie, ale čo ma prekvapilo - tvrdé ako betón. Negatívom môže byť brutálne zvýšenie apetítu. Niekedy som mal doslova taký hlad, že by som zjedol aj klince:D

Gainz Createch, sa mi páčil od začiatku. Užíval som ho aj v tvrdej diéte ihneď po tréningu. Mne vyhovoval po všetkých stránkach. Super vec na regeneráciu a opäť väčšia plnosť svalov.Gainz SuperFlex+ som nasadil v diéte. Keďže som rapídne znižoval tuk a snažil sa telo akoby viac posušiť, cítievam vždy ako mi sťahuje šľachy a kĺby. Najmä kolená a lakte mám veľmi citlivé. Keď som začal pociťovať unavené kĺby, nasadil som SuperFlex+. Za mňa super doplnok, ktorý mne fungoval ihneď .. respektíve po 2,3 dňoch a držal ma celý záver prípravy na EVL. Tento doplnok môžem len a len odporučiť.

Stim3d je predtréningovka za super cenu. Nie je to žiadne raketové palivo ktoré ti vypáli mozog z hlavy, ale mne to postačovalo.


Rozpis 1
ČasObsah
ihneď ráno 1 tableta pred jedlom Mass GH
s raňajkami 1 sáčok ihneď po jedle Super FLEX Plus + BCAA 50g
s obedom 1 dávka pred obedom Mass GH
pred tréningom 1-2 odmerky cca. 30 minút pred tréningom Stim3d
ihneď po tréningu 50g v 2-3dcl vody Createch
s večerou 1 dávka pred jedlom Mass GH


Komentáre (najnovšie hore)
Zatiaľ nebol pridaný žiadný komentár!

Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNITeam Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri