Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Suplementácia

MAL - Muscle Asylum Labs

V našej ponuke môžete nájsť novú značku a je ňou Muscle Asylum Labs (MAL). Prišiel čas predstaviť vám ich produkty.
@copyrighted mk_997
Autorsky chránený obsah. Spravodajská licencia vyhradená.


muscleking
11:05 19.10.2018
Našim cieľom je prinášať vám neustále kvalitné produkty, ktoré sú jednak efektívne a zároveň si ich môžete dovoliť.

Toto je základná myšlienka, ktorá nás viedla k zostaveniu značky Muscle Asylum Labs (MAL). Koncentrované zloženia, ktoré obsahujú prvotriednu kvalitu ingrediencie a zároveň cenová dostupnosť pre vzájomné kombinovanie jednotlivých produktov.

Pre koho je značka určená?

Pre všetkých športovcov, ktorí sa venujú rekreačnému športovaniu a snažia sa na tréningu dosahovať maximálne tréningové výsledky. Značka je pre náročných a je teda určená aj pre súťažiacich v prvotriednom fitness svete - NPC a IFBB Pro League. Značka je tiež vhodná ako alternatíva k hormonálnym látkam alebo steroidom.

Značka nie je vhodná pre začiatočníkov, ktorí len nedávno začali trénovať. Taktiež nie je vhodná pre registrovaných športovcov podliehajúcim dopingovým kontrolám podľa pravidiel WADA.

Čo sú koncentrované zloženia?

Koncentrované zloženia produktov MAL sú zárukou maximálnej možnej gramáže v jednej tablete pri dodržaní čistoty, kvality a efektívnosti produktov. Vyššie gramáže látok nie je možne vyrobiť a technologicky spracovať do vhodnej kapsuly. Preto koncentrované zloženia. Zároveň sa ukazuje, že rovnaký vzorec aktívnej látky, môže mať od rôznu účinnosť v závislosti na dodávateľovi (výrobcovi). Na základe skúseností sme vybrali len tých najlepších, kde dlhodobo zákazníci hovoria, že sú maximálne spokojní.

Aké typy produktov ponúka Muscle Asylum Labs (MAL)

Všetky produkty majú svoje opodstatnenie a časovú postupnosť užívania. V nasledujúcom texte sa Vám ich pokúsime predstaviť.

Laxo HD20 a Huge Extrém sú kvalitné produkty zostavené na báze PH a SA. Najmodernejšia technológia spracovania ingrediencie a niekoľkonásobné lepšie "zmešovanie" (rozdrvenie) ingrediencie umožňuje rýchlejší nástup a vyššie využitie telom. Laxo HD20 je určený skôr do objemovky a Huge Extreme do diéty alebo pre kvalitné čisté naberanie. Je možná aj ich vzájomná kombinácia, ale to len pri pokročilých užívateľoch. Po týchto produktoch odporúčame PCT.Hardmass je kráľ objemu. Extrémne efektívny PH produkt pre získanie objemu a plnosti svalov. Super pumpa je tiež vítaným benefitom. Produkt nemožno nikdy kombinovať s inými methylovými produktami. Odporúčame užívať produkty na ochranu pečene, keďže produkt ju zaťažuje a nikdy nekombinovať s alkoholom. Počas užívania, zvýšiť príjem tekutín. Maximálna dĺžka užívania je 30 dní. Po vysadení je potrebná PCT.Testodiol, Alphatest, Novatest sú produkty pre normalizáciu hormonálnej činnosti. Alphatest má najkomplexnejšie zloženie a všetko je koncentrované v jednej tablete! Testodiol ma svoje miesto pri akomkoľvek sarme alebo prohormóne. Rapídne zlepšuje libido, neobsahuje methylovú skupinu a preto sa výborne kombinuje. Výborný produkt na premosťovanie, nie je však určený do PCT. Do PCT sú prioritne určené produkty Alphatest a Novatest.Ideálny stack vyzerá napríklad takto:
1-30 deň HARDMASS - 1 tableta
od 15 dňa LAXO HD20 - 1 tableta
od 30 dňa Testodiol - 1 tableta
od 45 dňa Alphatest - 1 tableta
od 45 dňa Gainz OffCycle - 1 sáčok denne
Muscle Asylum Labs >>

Alphastack (Goro + Alphatest + Testostak)
od: 105.00€

Redline Elite Stack
od: 93.90€

Laxo HD-20
od: 29.90€

Huge eXtreme
od: 29.90€

Tight Hardcore
od: 49.90€

Shift4 Advanced
od: 49.90€

Novatest
od: 39.90€


Komentáre (najnovšie hore)
Otázka
4.11.2018 o 11:20
Miroslavlisko: Viete mi povedať niečo viac o tejto značke príklad krajina pôvodu dáke skúsenosti ďakujem
5.11.2018 o 13:12
muscleking: Dobrý deň, značka MAL je nami navrhnutá a zadaná výrobcovi. Všetky ingrediencie a zložky pochádzajú z USA a UK. Pri všetkom sme vyberali len overených dodávateľov. Značku pre nás kompletizujú a balia v USA. Skúsenosti sú veľmi pozitívne. V podstate všetky produkty testujeme s našimi športovcami a každý produkt má nejaké svoje opodstatnenie.

Cieľom bolo priniesť znAčku, kde budú v jednej tablete vysoké gramáže aktívnych látok a nastaviť tak balenia (množstvo tablet), aby bola značka cenovo dostupná.

Aby ste mohli pridať komentár budete presmerovaný na prihlasenie.


Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri