Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK


DARČEKY

MAGAZIN

Obsah / Underground témy / Detekčné doby SARMS a PH + štúdia

Detekčné doby SARMS a PH + štúdia
>> Sledovať túto tému

23.12.2017 o 6:36
chromko: V nasledujúcej časti Vám vysvetlím ako funguje detekcia SARMs v krvi v aké sú detekčné doby.
>> kvalitný príspevok!
23.12.2017 o 6:58


chromko: V prvom rade treba poznamenať, že ak sa nejaký registrovaný športovec alebo iný športovec ktorý podlieha dopingovej kontrole rozhodne užívať SARMs alebo prohormony bez toho aby vedel aké sú detekčné doby, tak je jednoducho hlúpy.. Ešte väčší sprostoši sú kadejakí online kouči, youtuberi, a iná háveď ktorá žije z internetových informácií. Veď na internete je všetko .. ha haha :D :D

Sarmy sa reálne detekujú z krvných vzoriek takzvanou LC-HRAM (high-resolution accurate-mass) spektrometriou, ktorá umožňuje detekovať známe ale aj neznáme metabolity vo vašej krvi. Metodika a presnosť spektrometrie rastie a detekcia sa zlepšila do takej miery, že Sarms a PH sú prakticky pre športovcov podliehajúcim dopingovej kontrole veľmi nepraktické.

Ako príklad uvádzam príklad testovania Sarms s označením S4 v nemeckom laboratóriu ThermoFisher z roku 2015. Táto pilotná práca, ktorá bola vykonaná práve pokročilou spektrometriou určila smerovanie a možný spôsob detekcie Ardaninu pre účely dopingových kontrol WADA.
Krátky zhrnutie testovania:
http://www.muscleking.sk/ardanine_testing.pdf

Upozorňujem na dezinformácie rôznych kapustových hláv z internetu, ktoré si pletú polčas rozpadu s detekčnými dobami. Polčas rozpadu je rôzny. Pri S4 je to 6 hodín, pri ostatných od Sarms od 18-36 hodín.

Detekčné doby SARMS na základe poznania pozadia testovania, spôsobu výroby a pôsobenia v tele a reálnych prípadov dopingových prehreškov sú v praxi stanovené na 6 mesiacov.

Pri prohormonoch sú detekčné doby podobné, bezpečné pásmo je od 6-8 mesiacov, pričom detekčná doba je závislá od typu prohormónu, prípadne akým spôsobom bol dizajnovo upravený.
Príklad testovania stanozolu a upravených metabolitov:
http://www.muscleking.sk/study_winstrol.pdf

Produkty sú vhodné pre športy kde neprebieha testovanie. Ostatní registrovaní športovci si zvážte ako ich do prípravy zapracovať.

Upozornenie: Autorsky chránený obsah. Text ma informačný charakter.

>> kvalitný príspevok!
Aby ste mohli pridať komentár budete presmerovaný na prihlasenie.Aby si mohol pridavať príspevky musiš byť zaregistrovaný. Nepridávaj zbytočne rovnaké príspevky. Pre prehľadnosť a maximálnu relevanciu využívaj komentáre. Ak máš novú otázku alebo chceš založiť nový príspevok v tejto téme, klikni na tlačitko nižšie.

Vytvor nový príspevok v tejto téme. Budeš presmerovaný na prihlásenie / registráciu do svojho účtu


Tip pre pravidelných návštevníkov:
Odporúčame zaregistrovať sa. Ako registrovanému uživateľovi sa vám zobrazuje viac informácii o nových príspevkoch a témach od posledného prihlásenia. Získavate väčši prehľad o aktualnom dianí vo fóre, môžete sledovať témy a diskusie k doplnkom.
prihlasiť / registrovať


REKLAMA


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!

Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri