Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK

MAGAZIN

<< späť na nápovedu

Nápoveda - Recenzie doplnkov

Obsah
2) Recenzie
2.a Ako si môžem pozrieť recenzie ku konkrétnemu doplnku?
2.b Ako zistím relevanciu recenzií?
2.c Ako pridať vlastnú recenziu k doplnku?


2) RECENZIE
Aby sme zabezpečili maximálnu spätnú väzbu vytvorili sme unikátny systém pridávania relevantných recenzií. Žiadný spam kadejakých náhodných uživateľov, alebo uživateľov o ktorých nič neviete. Pri každej recenzii jasne vidíte, aký uživateľ ju pridal, môžete si pozrieť jeho profil a systém automaticky na základe histórie objednávok určí, či ide o relevantnú skúsenosť alebo nie. Túto možnosť ponúkame ako prví a jediný na trhu. Pre uživateľa je samozrejme obrovskou výhodou, že presne vie ako fungoval originálny doplnok ktorý mal u nás zakúpený.Váš názor je dôležitý! Ak ste si u nás zakúpili akýkoľvek doplnok, napíšte krátku recenziu, vaše skúsenosti a postrehy. Písanie skúseností má obrovský význam pre ďalších uživateľov. Rozširuje to okruh informácii, ktoré im môžu pomôcť pri rozhodovaní, či si daný doplnok kúpia.

2.a) Ako si môžem pozrieť recenzie ku konkrétnemu doplnku?
Aby ste mohli čítať recenzie k vami vybranému doplnku, otvorte si kartu danému doplnku. V každej karte doplnku je malé menu. Pre zobrazenie recenzii uživateľov kliknite na tlaćítko 'Skúsenosti uživateľov'.


zväčšiť

zväčšiť


2.b) Ako zistím relevanciu recenzií?
Pre zabezpečenie maximálnej relevancie a aby naši zákazníci neboli otravovaný spamov kadejakých uživateľov, ktorý daný doplnok nikdy nemali má každá recenzia automaticky pridelenú relevanciu. Tú prideľuje system automaticky na základe viacerých kritérií (napr. história objednávok, atď.). Hneď viete kto recenziu napísal, ak má profil môžete s ním automaticky komunikovať. Nechať si napríklad poradiť, atď.


zväčšiť


2.c Ako pridať vlastnú recenziu k doplnku?
Pridávanie recenzií je veľmi jednoduché a intuitívne. Aby ste mohli pridávať recenziu musíte byť prihlásený do svojho účtu. Ako prvé si vyberte z ponuky doplnok, ku ktorému chcete pridať recenziu. Následne v karte vybraného doplnku kliknite na 'Skúsenosti uživateľov'. Ak na daný doplnok nebola ešte pridaná recenzia zobrazí sa vám formulaŕ pre pridanie skúsenosti. Inak kliknite na odkaz 'Pridaj vlastnú skúsenosť!' a zobrazí sa vám formulár. Je potrebné vyplniť všetky polia.


zväčšiť

zväčšiť

zväčšiť


Upozornenie:
Nepridávajte do recenzii otázky k doplnku a podné informácie. Recenzia je recenzia, čiže krátne napísanie vašej skúsenosti a ohodnotenie chuti, účinnosti a spokojnosti.Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri