Neprihlásený Registrovať / Prihlásiť >>
HOME OBCHOD BLOG TRÉNING STRAVOVANIE SUPLEMENTÁCIA FÓRUM BODYZONE FUN KOŠÍK

DARČEKY

MAGAZIN

/ Home / Tréning / Tréningové série / Jay Cutler - Road to Redemption

Jay Cutler - Road to Redemption


Jay Cutler - Road to Redemption

Začiatok roka 2013 bol pre Jay Cutlera plný zmien. Rozišiel sa so svojim tradičným sponzorom a nadviazal spoluprácu s najdynamickejšou značkou na trhu Bpi Sports. Pre Bpi je to vôbec prvý platený profesionál, s ktorým bude výrobca spolupracovať. Vďaka tejto spolupráci Vám teraz môžeme priniesť nový seriál, ktorý obsahuje kompletný tréningový, stravovací a suplementačný plán inšpirovaný Jay Cutlerom. Ak ste fanúšikom značky Bpi Sports a hľadáte inšpiráciu čítajte ďalej tento tréningový manuál.

Niektorí z vás sa môžu pýtať kde som bol a čo som vlastne robil.. tieto otázky však nie sú podstatné, pretože SOM SPÄŤ! Krátky oddych mi umožnil pouvažovať nad mojou budúcnosťou a taktiež som potreboval čas, aby som sa zotavil zo svojho zranenia bicepsu.

Teraz si myslím, že som zdravý na 100% a som pripravený zabojovať na Mr. Olympia 2013. Chcel by som späť svoj titul a zopakovať históriu. Bol som prvý šampión, ktorý získal späť titul Mr. Olympia. Tak ako prvýkrát, tak aj teraz mi neskutočnú podporu dávajú moji fanúšikovia. Vďaka Vám, ženiete ma dopredu!Táto tréningová séria je to najmenšie, čo vám môžem ponúknuť za vašu podporu. Verím, že vás moje tréningy inšpirujú a pomôžu vám napredovať. Moja séria obsahuje:

1) Môj hudobný playlist
2) Tréningový rozpis
3) Stravovací a suplementačný program

Na záver tohto úvodu by som chcel poďakovať spoločnosti Bpi Sports, ktorá mi vytvorila skvelé podmienky pre prípravu. Produkuje špičkové produkty, ktoré urýchlia vaše snaženie a priblížia k realite vaše predstavy o vysnívanej postave!3. časť: Formovanie svalovej hmoty - jedálniček + doplnky
21:07 20.8.2013
8 komentárov

2. časť: Tréning - Jay Cutler seriál
12:34 26.7.2013
3 komentáre

1. časť: Naberanie svalovej hmoty - Jay Cutler seriál
9:41 25.7.2013
3 komentáre


Obľúbenosť:
>> Pridaj do svojich 'Obľúbených'
>> Ukáž všetkých uživateľov, ktorí si obľúbili

ESHOP


NEPREHLIADNI

Kúp si 2 produkty GODSEND a máš pumpu ZDARMA!


Team Muscleking:
- Prečo my?
- Sponzoring
- Odporúčajú nás..
Predaj:
- Ako na výhodný nákup?
- Cena dopravy
- Zľavy a darčeky
Pre zákazníkov:
- Prihlásiť / Registrovať
- Kontaktný formulár
- Prémiový účet
Iné:
- Facebook
- Facebook NEW
- Partneri